Demir çelik raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Demir Çelik Raf
Birçok mekânda kullanılan demir çelik raf, oldukça kullanışlı bir çeşittir. Demir rafların en önemli avantajı, sağlam olmasıdır. Bir zarar gelmesi sırasında hasar alması çok düşük bir ihtimaldir. Fiyat olarak da ekonomik bir aralıktadır. Kullanacağınız yer ve mekâna göre arayacağınız özellikler değişiklik göstermektedir. Kullanacağınız yere göre uygun bir seçim yapmanız daha mümkündür. Çelik raflarımızın boyutları genellikle standarttır. Ama tabi ki, özel istek sırasında isteğinize göre değişiklik gösterir. Raflarınızı hangi amaçla kullanacağınız da önem taşır. Çelik raflarımızı çok amaçlı bir şekilde kullanıma açılabilir. Neredeyse, sizin istediğiniz her amaca ayak uydurabilirler. Çelik raflarımızın uzunluğu 60 cm, 75 cm ve 93 cm boyutlarındadır. Derinlikleri ise 26 cm, 31 cm, 43 cm, 59 cm, 75 cm, 93 cm şeklindedir.
RAFİSRAF Demir Çelik Raf Hizmeti Veriyor
Demir çelik raf çeşidimiz hakkında size detaylı bilgi vereceğiz. RAFİSRAF öncelikle sizlerin memnuniyetinizi ve isteklerinizi ön planda tutuyor. Demir raflar kullanacağınız yere zarar verebilir gibi bir düşünceniz olabilir. Merak etmeyin, rafların altında yere zarar vermesini engellemek için plastik ayaklar mevcut olacaktır. Raflarımızın genelde üretilen rengi gridir. Ama isteğe bağlı renk değişimi ürünlerde oluşabilir. Yapacağınız değişiklikler fiyata da yansımaktadır.

Rafların kalın olması veya ince olması sizin ne amaç ile kullanacağınıza bağlıdır. Eğer içlerinde ağır eşyalara yer vereceksiniz buna göre bir üretim gerçekleştireceğiz. Bizimle detaylı iletişime geçerek istek bilgilerinizi paylaşmalısınız. Raf aralıklarını ve boyutlarını kullanacağınız faaliyete göre belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz isteklere göre, fiyat değişiklik gösterebilmektedir.
Çelik raflarımızın en güzel özelliği istendiği zaman kolaylıkla sökülüp yer değiştirebilmesidir. Kullandığınız yerde sorun yaşadığınız anda kolay bir şekilde rafları taşıyabilirsiniz. Bir diğer özelliğimiz ise demir rafların uzun ömürlü olmasıdır. Raflar, standart veya istenilen rengine boyanmadan önce yağlanma işleminden geçmektedir. Bu işlem sayesinde rafların çürümesi engellenir ve ömrü uzar.
Tüm bu özellikler dâhilinde raflardan son derece memnun kalacaksınızdır. Bizimle iletişime geçtiğinizde karşılaşacağınız güler yüzlü ekip sayesinde memnuniyetiniz artacaktır. Demir çelik raf sayesinde rahat edeceksinizdir. RAFİSRAF ekibi olarak sizi beklemekteyiz.