Cıvatalı raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Cıvatalı Raf
Cıvatalı raf çeşidimiz ile sizlerle buluşuyoruz. Bu raf çeşidi genelde arşiv odalarında kullanılmaktadır. Arşiv odalarında ki arşiv dosyalarını koymak ve saklamak için cıvataları rafımızı tercih edebilirsiniz. Raf çeşidi seçimi yapmak için ne amaçta rafa ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Bunun sonrasında, kendinize veya firmanıza uygun bir raf seçimi yapmalısınız. Diğer çeşitlerimizde de sizler ile buluşabiliriz. Ekip olarak cıvatalı rafımızın avantajlarını sizler ile paylaşacağız. Cıvatalı çeşidimizin tercih edilmesinin en büyük sebebi çok sağlam olmalarıdır. Cıvatalı yapıları ile size sağlamlık sağlarlar. İçine koyacağınız eşyalara karşılık bir koruma da sağlamaktadırlar. Boyutları farklılık göstermektedir. Standart boyutları belirlidir. Ama siz özel bir boyutlandırma istiyorsanız bu da mümkündür.


RAFİSRAF Cıvatalı Raf Sizler İçin Hizmet Veriyor
Cıvatalı raf sayesinde alanınızın büyük bir kısmı da boş kalıyor. Fazla yer kaplamıyor. Hem kullanacağınız evinizde hem de, çalıştığınız ofisiniz de yer sorununu da ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Çürüyen ve ömrü çabucak biten raflar oldukça sıkıntı yaratıyor. Bu nedenden kurtulmak için bize başvurmalısınız. Çünkü biz üretimimizde en çok uzun ömre dikkat ediyoruz.
RAFİSRAF olarak sizlere kalitenin yanı sıra uzun ömrü de veriyoruz. Üretim sırasında boyama aşamasına geçmeden önce, yağlama işlemi oluşturuyoruz. Bu işlem sayesinde ürünümüzün ömrü daha da uzun oluyor. Aldığınız kaliteli ürünümüzü uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz. Bizi seçmenizin bir nedeni de bu şekildedir.
Rafımızın rengi standart olarak gri olarak üretiliyor. Ama eğer siz başka bir renk tercih ederseniz, bunu da mümkün kılıyoruz. İstediğiniz renge göre bir üretim gerçekleştiriyoruz. Tabi ki durum böyle olunca fiyat konusunda da bir değişiklik ortaya çıkıyor. Hayallerinize göre üretim fırsatı bizim ekibimizde mevcuttur. Firmanızın kalitesini düşünüyorsanız bizim firmamızı tercih edebilirsiniz.
Cıvatalı raf seçeneğimiz daha çok devlet kurumlarının arşiv odalarında kullanılmaktadır. Düzeni ve tertibi raflar sayesinde sağlayabilirsiniz. İstediğiniz boyutlara ve renge göre bir üretimi sağlamak için, bizimle iletişime geçmelisiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, son derece güler yüzlü bir ekiple karşılaşacaksınız. Biz sizleri birden fazla çeşidi olan raflarımızla buluşturmak için bekliyor