Bakkal raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Bakkal Raf Sistemleri
Bakkal raf sistemleri olarak geçen raflarımızda sizleri kalite ile buluşturuyoruz. Bakkal veya marketlerinizde kullanabileceğiniz çeşidimizde ki avantajları açıklayacağız. Raf sistemlerimizin en büyük avantajı sağlam olmasıdır. Sağlam ve sarsılmaz yapısı ile müşterileriniz ile rafları buluşturabilirsiniz. Raf seçiminizi yapmadan önce hangi amaçla arayışa girdiğinizi düşünmelisiniz. Bu düşünceden sonra sitemizde neredeyse tüm çeşitlerden hizmeti bulabilirsiniz. Raflarımızın sağlamlığının yanı sıra uzun ömrü de mevcuttur. Boyutları genellikle standart şekilde hazırlanmaktadır. Ama siz özel isteklerinizi belirtmeniz dâhilinde, size özel raflar üretime sunulacaktır. Kullanacağınız yer bakkalsa büyük raflar yerine daha küçük ve kullanışlı raf boyutlarını tercih etmelisiniz. Bu tercihiniz sayesinde hem işletmenizdeki alan açılacak hem de kullanışlı bir hizmet olacaktır.
RAFİSRAF Bakkal Raf Sistemleri Sizler İçin
Bakkal raf sistemleri çeşidimizde uzun ömre ulaşmamız aslında çok normaldir. Üretim sırasında boyama işlemini uygulamadan önce uzun ömür için yağlama yapılır. Bu işlem sayesinde ürünlerimizin ömrü uzar ve sizi uzun yıllar boyunca bırakmazlar. Bunun sayesinde ekonomik olarak da sıkıntı yaşamazsanız. Sizi hemen yarı yolda bırakıp, çürümeye başlayan raflar oldukça zararlıdır. Ama bizim ürünlerimizde bunu görmeyeceğinize emin olabilirsiniz.
Renk seçimi size bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sizin istekte bulunduğunuz renge göre bir üretim gerçekleştiririz. Boyutlara da siz karar verirsiniz ve üretim tamamlanır. Tabi değiştirilen özelliklere göre fiyatta da değişiklik oluşur. Marketlerde daha büyük işletme mecralarında rafları kullanacaksanız, boyutları daha büyük seçmelisiniz. Kullanacağınız stant bölümlerine göre de bu boyutlar farklılık gösterebilir.
Ekmek rafları, deterjan rafları, tahıl ürünleri rafları gibi bölümlere uygun bir seçimde bulunmalısınız. RAİSRAF ekibi olarak size detaylı bilgiyi verebiliriz. Bizimle iletişime geçmeniz dâhilinde son derece güler yüzlü bir ekiple karşı karşıya kalacaksınız. Ve size verdiğimiz bilgiler dâhilinde de doğru boyut ve renk seçimine ulaşmış olacaksınız.
Bakkal raf sistemleri çeşidimizi seçiminde bulunurken mutlaka yer ölçümlerinde bulunmalısınız. Rafların duvara asılı olarak veya yere koymalı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Duvara monte çeşidi daha çok ekmek stantlarında olmaktadır. Siz de kararınızı ve seçiminizi yaparak bize başvurmalısınız.