Tekstil raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Tekstil Rafı
Tekstil rafı çeşidimizle sizleri buluşturuyoruz. Mağaza düzeni için tercih edilen bu raflar oldukça kullanışlıdır. Boyutları standart olarak belirlidir. Ama sizin isteğiniz doğrultusunda da üretim yapmamız mümkündür. Öncelikle siz hangi rafı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra boyutlarına ve kalınlığına karar vererek üretim aşamasına geçmeliyiz. İstediğiniz renk ve boyutta hayalinizdeki ürünü üretebilmekteyiz.

Üretim sırasında kullandığımız malzemelerin kalitesi ile sağlamlığı oluşturulmaktadır. Sağlam ürünlerimiz sayesinde yaşanacak hasarlar en aza indirgenmektedir. Raf çeşitlerimizi sizlere en sağlam halleri ile buluşturmaktayız. Raflarımızın üretiminde kullandığımız malzemeler ve işlemler sayesinde ömrünü de uzatmış oluyoruz. Raflarımızın ömrünün uzun olması ile birlikte sizlere memnuniyet dolu bir kullanım vadediyoruz.
RAFİSRAF Tekstil Raf Ürünü Sizler İçin Hazır
Tekstil rafı çeşidimizin avantajlarını sizler için paylaşacağız. Raflarımızın kullanacağınız sektöre özel farklılıkları mevcuttur. Bijuteri, aksesuar, giysi, tekstil sektörlerine özel üretimimiz ile rahat edeceksiniz. Rafları mağaza içerisindeki düzeni oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Depolama ihtiyacınızı karşılamak için de kullanabilirsiniz. Raflarda yapılan seçimlerde en önemli husus mağazada ne gibi bir ürün satışı yapılacağıdır.
Bu husus dikkate alınarak ihtiyacınıza yönelik nokta atışı bir üretim yapacağızdır. Rafların çeşitlerinde askılı bir model kullanılabilir. Mağaza eğer giyime yönelikse askılı raflar sizin ihtiyacınızı giderecektir. Depolama işleminizi yapmak için raf istiyorsanız da sağlam ve muhafaza edebilen raf üretimimiz sayesinde kullanım sağlayabileceksiniz. Siz hayalinizdeki rafları bize anlatın biz de hayallerinizi üretelim.
Uzun süre kullanımı üretim sırasında kullandığımız yöntemler ile elde etmekteyiz. Uzun ömür sayesinde ekonomik olarak da sıkıntıya girmenizi en aza indirmiş oluyoruz. Fiyat konusundaki değişiklikler sizin ayrıca istediğiniz raf özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz istediğiniz raf boyutlarını kullanacağınız alana uygun ölçüler alarak seçmelisiniz.
RAFİSRAF ekibi olarak istediğiniz rafları üretmek bizim işimizdir. Tekstil rafı çeşidimizi istediğiniz özellikleri dikkate alarak üreteceğimize emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi alma ve vermek için, bizimle iletişime geçmelisiniz. İletişim esnasında karşılaşacağınız güler yüz sayesinde memnuniyetiniz artacaktır. Sizden raf hakkında ki boyut ve renk bilgilerini aldıktan sonra üretime hemen başlayacağız.