Kumaş raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Kumaş Rafı
Kumaş rafı ürünümüz sizler için hizmete açılmış durumdadır. Boyut ve ölçü konusunda belirli standart ölçülerimiz bulunmaktadır. Ama boyutlar sizin kullanacağınız yere göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden sizin istediğiniz ölçülerde ve boyutlarda üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Siz bizimle iletişime geçtikten sonra sizden bazı bilgileri rica edeceğiz. Kullanacağınız yer, istediğiniz boyut, istediğiniz derinlik ve kalınlık bilgilerini alacağız.

Bu bilgiler dâhilinde size özel raflarımızı üretmeye başlayacağız. Raflara yerleştirilecek ürünlere bakılarak ayak seçimi yapılır. Sağlamlığı konusunda şüphe etmemelisiniz. Kaliteli kullandığımız malzemelere eşliğinde size uzun ömürlü raf vadediyoruz. Bu raf çeşidimiz birçok yerde depolama için de kullanılmaktadır. MDF ve sunta lam malzemeleri kullanarak üretilen raflarımızın sağlamlıkları korunuyor.
RAFİSRAF Kumaş Raf Ürününü Sizler İçin Oluşturuyor
Kumaş rafı sektörlerin depolama işlemlerini başarılı bir şekilde görmektedir. Raf çeşidimiz daha çok tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Sağlam kumaşlar yardımı ile üretilen ürünlerimizde tekstil sektörü faydalanabilmektedir. Bu raf çeşidimizi kullanabilecek bir meslek olan terzilerimiz de tercih etmektedir. Bir diğer avantajı ise boyutlarının küçük olmasıdır. Bu sayede fazla yer kaplamaz. Boyutlarının küçük olmasının aksine de çokça yük taşıyabilir.
Rafların kaliteli üretiminin yanı sıra, nakliyesi ve kurulumu da kolaydır. Küçük boyutları sayesinde nakliye sırasında sizlere zorluk çıkarmazlar. Hem yerlerini değiştirmek istediğinizde de kolayca taşınabilirler. Fabrikalar, atölyeler ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli malzemeler ve başarılı üretim işlemleri sayesinde, uzun ömre de kavuşmuş olurlar. Boyutları ve renkleri konusunda sizin isteğinize özel üretim yapılabilir.
Bu yapacağınız üretim değişiklikleri, fiyatta da değişiklik gösterecektir. Portatif olan raflarımız sıklıkla tercih edilmektedir. Oluşturulan raflarınızı birbirine birleştirerek uzun bir görünüm de elde edebilirsiniz. Üretimi yapıldıktan sonra dilediğinizce kullanabileceğiniz raflara ulaşmak zor değil. RAFİSRAF ekibimizle iletişime geçerek gerekli detayları alabilirsiniz.
Bizimle iletişime geçtiğinizde son derece güler yüzlü bir ekiple karşılaşacaksınızdır. Kaliteli malzemeler ile sağlanan uzun ömür ve rahat kullanım sayesinde de memnuniyetiniz artacaktır. Kalite tesadüf değildir. Sizde kumaş rafı ihtiyacınızı giderin ve kalitenin adresi ile buluşun. Sizlerle konuşup size hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.