Geçme raf sistemleri

Kategori: Blog | 0

Geçme Raf
Geçme raf çeşidimiz sizler için hizmete açılıyor. Geçme raflarımızın en çok kullanılma alanı depolamadır. Genelde depolama için tercih edilirler. Sizlerin kullanacağınız alana göre bir seçim yapmalısınız. Hangi çeşide ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra, boyutlarına karar vermelisiniz. Raflarımızın boyutları standart olarak belirli olmaktadır. Ama sizin özel istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir.

Aynı şekilde renk seçiminde de bizim standart rengimiz olan gri renk ile üretim yapılmaktadır. Ama tabi ki, sizin özel isteğiniz ve hayalinizde olan renge göre üretim yapma şansımızda vardır. Siz hayal kurun biz üretelim. Raflara yerleştireceğiniz malzemelerin ağrılığına göre kalınlık seçiminde bulunmalısınız. Koyacağınız yere göre de derinlik ve boyut seçiminde bulunmanız önemlidir.
RAFİSRAF Geçme Raf Ürünü Sizler İçin Hizmet Veriyor
Geçme raf çeşidimiz sayesinde sağlam raflara sahip olabilirsiniz. Sağlam olması depolama sırasında zarar gelmesi riskini de en aza indirgemiş olur. Üretimde kullandığımız raf malzemeleri son derece kaliteli olduğundan, sağlam bir raf elde etmiş oluyoruz. Ve aynı zamanda ömür kapasitesi de uzundur. Bu uzun ömrü sağlamak içi üretimde boyama aşamasına gelmeden önce özel bir yağlama işlemi yapıyoruz. Bu yağlama işlemi sayesinde uzun ömrü elde ediyoruz.
Uzun ömür avantajı sayesinde rafları uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz. Rafları koyacağınız yere zarar gelmemesini istiyor ve endişe ediyor olabilirsiniz. Ama endişelenmeyin, çünkü biz bunu da düşünerek yere zarar gelmesini önlemek için, rafların altına plastik ayak monte ediyoruz. Bu saydığımız özellikleri siz kafanızdaki tasarıma göre ekleyip çıkarabilirsiniz. Özelliklere el atmanız dâhilinde fiyatta da artış veya azalışlar olacaktır.
RAFİSRAF ekibi olarak bizimle iletişime geçmeniz için sizleri bekliyor olacağız. İletişim sırasında karşılaşacağınız güler yüz sayesinde memnuniyetiniz artacaktır. İstediğiniz özelliklere göre size fiyat konusunda bilgi vereceğiz. Böylece istediğiniz raflara kavuşabileceksiniz. Depolama amaçlı kullanılan bu raflarda ki en aranan özellik sağlam olmasıdır.
Sağlam özelliği de geçme raf sistemimizde mevcuttur. Bizleri tercih ettiğinizde saydığımız avantajlara şahitlik etmiş olacaksınız. Rafların kalınlığına göre oluşturulan taşıma kapasiteleri mevcuttur. Bu detaylara bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.